Jak?! Niewiarygodny gol w Hiszpanii [WIDEO]

Jesus Areso zapamięta niedzielę (21 stycznia) na bardzo długo. Zawodnik Osasuny Pampeluna w meczu z Getafe zapewnił swojej drużynie trzy punkty pięknym strzałem... z narożnika boiska.

Mateusz Byczkowski
Akcja Jesusa Areso zakończona golem Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: Akcja Jesusa Areso zakończona golem
W pierwszym niedzielnym meczu 21. kolejki Primera Division Osasuna Pampeluna mierzyła się z Getafe na własnym terenie. Pierwsza połowa była udana dla gospodarzy, którzy po pierwszej połowie prowadzili 2:0. Rywale nie dawali jednak za wygraną.

Drużyna prowadzona przez Jose Bordalasa Jimeneza wyrównała. Natomiast kibice zgromadzeni na Estadio El Sadar mieli jeszcze powody do radości.

Wszystko dzięki pięknej bramce Jesusa Areso. 24-latek posłał futbolówkę za kołnierz bramkarza Getafe CF z narożnika boiska.

- To jest niesamowita bramka! Jak to w ogóle wpadło?! Przypomina się słynne trafienie Roberto Carlosa na Wyspach Kanaryjskich - słyszeliśmy na antenie Eleven Sports, które opublikowało nagranie wspaniałego gola w mediach społecznościowych.

Osasuna Pampeluna ostatecznie wygrała niedzielne starcie 3:2 i awansowała na jedenaste miejsce w tabeli Primera Division.