Wszystko jasne! Michał Kucharczyk znalazł nowy klub

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Michał Kucharczyk
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Michał Kucharczyk
zdjęcie autora artykułu

Już wyjaśniła się przyszłość Michała Kucharczyka. Utytułowany piłkarz wrócił do Polski i ponownie związał się z warszawską Legią.

W tym artykule dowiesz się o:

Przez dużą część swojej kariery dziewięciokrotny reprezentant Polski święcił sukcesy wraz z Legią Warszawa. Ostatnie pół roku spędził w Uzbekistanie, gdzie bronił barw drużyny Paxtakor Taszkent i dołożył małą cegiełkę do zdobycia mistrzostwa kraju.

Zimą Michał Kucharczyk rozglądał się za nowym pracodawcą. Doświadczony zawodnik był łączony z trzecioligowymi rezerwami "Wojskowych", a także innych zespołów z niższych klas rozgrywkowych. W środę dokonał wyboru.

Z Legią Kucharczyk podpisał umowę do końca czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok. W założeniu 32-latek ma być wiodącą postacią drugiej drużyny, ale nie można całkowicie wykluczyć scenariusza, w którym kolejny raz zobaczymy go na ekstraklasowych boiskach.

Kucharczyk będzie jednym z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy w trzecioligowych rozgrywkach. Po 18 rozegranych kolejkach, zespół rezerw Legii jest wiceliderem grupy pierwszej i zachowuje szanse na awans na szczebel centralny.

To nie koniec wzmocnień trzecioligowca. Serwis legia.net podał, że ekipę prowadzoną przez Piotra Jacka wzmocni również Minas Vasiliadis (poprzednio rezerwy PAOK-u Saloniki).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Nie minęło nawet 20 sekund. Szalony początek meczu

Czytaj więcej: Sensacyjny transfer Radomiaka. Ten piłkarz kosztował kiedyś 9 milionów euro! Kolega Lewandowskiego ujawnia. "Jest sfrustrowany"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty