PKO Ekstraklasa. Gdzie oglądać mecz KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań? Transmisja, stream online

W ramach 20. kolejki PKO Ekstraklasy dojdzie do rywalizacji drużyn, które dzieli osiem punktów. Mowa o potyczce KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań. Zaplanowano je na sobotę, 10 lutego, godzinę 20:00. Sprawdź, gdzie oglądać mecz w TV i internecie.

JF
Barry Douglas, Antonio Milić, Filip Marchwiński WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Barry Douglas, Antonio Milić, Filip Marchwiński
20. kolejka PKO Ekstraklasy. KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań. Gdzie śledzić mecz w telewizji?

Po przerwie zimowej do gry wróciła PKO Ekstraklasa. W sobotę dojdzie do pojedynku zespołów, które w ligowej tabeli dzieli osiem punktów. Mowa o spotkaniu KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań w ramach 20. kolejki.

Na wysokiej 4. lokacie plasuje się obecnie Kolejorz, który walczy przede wszystkim o europejskie puchary pod wodzą Mariusza Rumaka. Z kolei 9. miejsce zajmuje Zagłębie i wydaje się, że jest spisane na pozycję w połowie tabeli PKO Ekstraklasy.

Początek spotkania 20. kolejki PKO Ekstraklasy, które ma wyraźnego faworyta w sobotę, 10 lutego o godzinie 20:00. Transmisja telewizyjna dostępna na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4K Ultra.

Jak oglądać PKO Ekstraklasę w internecie? Stream online z meczu Zagłębie - Lech

Spotkanie do obejrzenia będzie na platformie Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Natomiast darmową tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE ze spotkania PKO Ekstraklasy na WP SportoweFakty.

Początek meczu KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań: 20:00. Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4K Ultra. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.