Piorun zabił piłkarza podczas meczu w Indonezji. Przerażające wideo

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / BuckarooBanzai / bandungterkini i bdgnative/Instagram / moment uderzenia piorunem / poszkodowany znoszony z boiska
Twitter / BuckarooBanzai / bandungterkini i bdgnative/Instagram / moment uderzenia piorunem / poszkodowany znoszony z boiska
zdjęcie autora artykułu

Do tragicznych wydarzeń doszło 10 lutego w Indonezji. Podczas meczu towarzyskiego piorunem rażony został jeden z zawodników. Jego życia nie udało się uratować.

Nic nie wskazywało tak ogromnej tragedii. Jak informuje portal disway.id, niebo w trakcie spotkania było zachmurzone, jednak nie padał deszcz. Było jednak bardzo gorąco.

W mediach społecznościowych dostępne jest nagranie z momentu uderzenia piorunem w jednego z zawodników. Ten chwilę po tym zdarzeniu padł na murawę. Błyskawicznie podbiegli do niego koledzy z drużyny.

Ci następnie przenieśli poszkodowanego i nieprzytomnego piłkarza za linię boczną boiska. Uderzenie spowodowało silne oparzenia nóg ofiary, a kolor jego skóry zmienił się na czerwony.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: kopnął spod własnej bramki. Zdobył wymarzonego gola

- Jego buty były spalone, a ubranie podarte. Miał widoczne rany na klatce piersiowej, uderzenie pioruna zaczerwieniło jego skórę - powiedział w rozmowie z portalem aceh.tribunnews.com inny z uczestników feralnego spotkania.

Do poszkodowanego piłkarza wezwana została karetka, która zabrała następnie nieprzytomnego mężczyznę do szpitala. Jego życia nie udało się jednak uratować. Gdy informacja o śmierci zawodnika dotarła na stadion, spotkanie zostało przerwane.

Wiadomo, że ofiara, która zginęła w wyniku uderzenia pioruna, pochodziła z Subang i miała 30 lat. Jego dane osobowe nie zostały jednak podane do informacji.

Zobacz także: Transfer Mbappe pod znakiem zapytania Zapytał "Lewego", czy spłaci za niego kredyt

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)