Niesamowita oprawa przed hitem Ekstraklasy. Tak wykonała hymn Legii

Spotkanie Legii Warszawa z Pogonią Szczecin poprzedziła wyjątkowa oprawa. Na stadionie odbył się pokaz laserów, a hymn "Wojskowych" został wykonany przez gościa specjalnego.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
piłkarze Legii Warszawa / występ skrzypaczki PAP / Leszek Szymański / Legia Warszawa/Instagram / piłkarze Legii Warszawa / występ skrzypaczki
W sobotę 2 marca odbyły się trzy spotkania w ramach 23. kolejki PKO Ekstraklasy. Jednym z nich było starcie Legii Warszawa z Pogonią Szczecin. Choć gospodarze przeważali, to jednak musieli zadowolić się jedynie remisem (relacja dostępna jest pod TYM LINKIEM).

Nim jednak spotkanie rozpoczęło się, zgodnie z tradycją na stadionie im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozbrzmiał hymn Legii Warszawa. "Sen o Warszawie" został wykonany na żywo za sprawą skrzypaczki.

Zaproszenie otrzymała bowiem Magdalena Środula. Występ kobiety spotkał się z pozytywnym odbiorem wśród kibiców. Ci swoim zdaniem podzielili się w komentarzach pod postem na Instagramie, który przedstawia urywek z występu skrzypaczki (zobacz na końcu artykułu).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: auć, boli od samego patrzenia!

"Tym razem zrobili mega wstęp! Chyba lepszego nie będzie!", "Ciary jak zawsze", "Coś pięknego", "Niesamowite wykonanie", "Bajka", "Cudnie", "Petarda", "Rewelacja", "Było super", Brawo dla tej pani" - czytamy w komentarzach.

To jednak nie wszystko, co przygotowali organizatorzy. Na kilka chwil przed pierwszym gwizdkiem odbył się także pokaz laserów. Ponadto swoje trzy grosze dołożyli fani zgromadzeni na "Żylecie", którzy przygotowali oprawę.

Zobacz także:
Magiera zabrał głos ws. gwiazdy Śląska. "Musimy mu pomóc"

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×