Sensacyjne odejście z Bayernu Monachium? Piłkarz miał odrzucić nową umowę

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Kuba Duda / Na zdjęciu: Jamal Musiala
WP SportoweFakty / Kuba Duda / Na zdjęciu: Jamal Musiala
zdjęcie autora artykułu

Jamal Musiala jest postrzegany jako przyszłość Bayernu Monachium, ale wiele wskazuje na to, że sam pomocnik widzi to nieco inaczej. Coraz bardziej możliwe jest jego odejście z klubu.

[tag=681]

Bayern Monachium[/tag] w ostatnich latach przeszedł dość konkretną przebudowę składu. Bawarski zespół przez bardzo długi czas bazował na starych twarzach, ale od pewnego czasu jego siłą są już inne nazwiska. W nowej fali do składu wszedł Jamal Musiala.

Pomocnik świetnie odnalazł się w pierwszym zespole i już od pewnego czasu jest jego bardzo ważną postacią. Jednak w mediach co jakiś czas pojawiają się informacje o tym, że reprezentant Niemiec może chcieć zmienić otoczenie.

Z kolejnymi tego typu doniesieniami przychodzi portal Football Insider. Z tych wieści wynika, że 21-latek odrzucił propozycję przedłużenia kontraktu z ekipą mistrza Niemiec. Jego obecna umowa w Monachium obowiązuje do 2026 roku.

ZOBACZ WIDEO: Karetka na boisku, a piłkarze... dalej grali. Kuriozalne sceny na meczu

W związku z tym obie strony mają jeszcze czas na ewentualne rozmowy, ale jeśli pomocnik faktycznie odtrącił Bayern, może być to jasny sygnał, że chciałby odejść. A zainteresowanych nim klubów oczywiście nie brakuje.

Według wspomnianego wyżej źródła obecnie najchętniej widzieliby go u siebie przedstawiciele Liverpoolu FC. Ekipa z Anfield cały czas szuka kolejnych wzmocnień po tym, jak latem 2023 roku bardzo mocno przebudowała swoją linię pomocy i Musiala mógłby być kolejnym zawodnikiem w tej formacji.

Czytaj też: Tylko w WP. Probierz komentuje powołania "Lewy" może spać spokojnie?

Źródło artykułu: WP SportoweFakty