Zawodnik Pogoni zagrał w reprezentacji Szwecji

Reprezentacje rozgrywają towarzyskie mecze. W poniedziałek Szwedzi pokonali Albanię 1:0. Z kolei Cypr przegrał u siebie z Serbią.

Michał Piegza
W meczu towarzyskim Szwecja grała z Albanią PAP/EPA / PAP/EPA/Jessica Gow / W meczu towarzyskim Szwecja grała z Albanią

Czekając na wtorkowy mecz reprezentacji Polski w Cardiff mogliśmy emocjonować się meczami towarzyskimi. Już wcześniej odwołano potyczkę Rosji z Paragwajem.

Tylko jedna bramka padła w potyczce Cypru z Serbią. Goście prowadzili już od 7. minuty, kiedy gola dla gości zdobył Sergej Milinković-Savić. Cztery minuty później Serbia powinna podwyższyć wynik. Aleksandar Mitrović zmarnował jednak rzut karny.

Także tylko jedna bramka padła w rywalizacji Szwecji z Albanią. W 62. minucie Gustaf Nilsson doszedł dośrodkowania w pole karne i wpakował piłkę do siatki.

W 86. minucie na boisku w zespole gospodarzy pojawił się zawodnik Pogoni Szczecin Linus Wahlqvist.

Szwecja - Albania 1:0 (0:0)
1:0 - Gustaf Nilsson 62'

Cypr - Serbia 0:1 (0:1)
0:1 - Sergej Milinković-Savić 7'