Bramka sezonu? Niewiarygodne, co zrobił, po wybiciu piłki z autu

Przepięknego gola zobaczyliśmy w jednej z niższych lig w Anglii. Zaczęło się od wyrzutu z autu, a po chwili Pierce Bird popisał się potężnym strzałem.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
gol Pierce'a Birda Twitter / Na zdjęciu: gol Pierce'a Birda
Vanarama National League to zaledwie szósty poziom rozgrywkowy w Anglii. W niższych ligach jednak także nie brakuje przepięknych goli, których nie powstydziłyby się największe gwiazdy futbolu. Kolejny dowód pochodzi z klubu Eastbourne Borough.

Kilka dni temu ten zespół mierzył się przed własną publicznością z Maidstone United. Goście wygrali gładko i wysoko, bo aż 5:1. Show jednak skradł zawodnik gospodarzy, który popisał się golem wyjątkowej urody.

Pierce Bird wyrzucał piłkę z autu. W polu karnym się zakotłowało, a futbolówka odbiła się w kierunku Birda. Zawodnik gospodarzy bez namysłu zdecydował się na strzał z pierwszej piłki. To był znakomity pomysł.

Graczowi Eastbourne wyszedł potężny i celny strzał. Bramkarz nawet nie zdążył zareagować. Nagranie błyskawicznie obiegło media. "Czy to jest gol sezonu?" - zastanawia się klub Birda w platformie X.

Imponująca liczba Polaka we Włoszech. Otrzymał wyjątkowy upominek >>
Wielki transfer na horyzoncie. Gigant chce reprezentanta Polski >>

ZOBACZ WIDEO: Piekielnie mocni rywale Polaków na Euro. "Dostaliśmy się tam kuchennymi drzwiami"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×