Co z przyszłością Antoine'a Griezmanna? Nowe informacje z Hiszpanii

Antoine Griezmann jest żywą legendą Atletico Madryt. Francuski napastnik gra w klubie od wielu lat i najprawdopodobniej zostanie w nim na kolejne sezony.

Kuba Duda
Kuba Duda
Antoine Griezmann Getty Images / Gonzalo Arroyo Moreno / Na zdjęciu: Antoine Griezmann
Nie da się przejść obojętnie wobec tego, co dla Atletico Madryt robi Antoine Griezmann. Francuz przychodził do stołecznej ekipy w 2014 roku i od tego czasu zdążył nawet zanotować krótki etap w FC Barcelonie, ale ostatecznie wrócił do Atleti.

W momencie powrotu, który najpierw miał miejsce w 2021 roku, a potem definitywnego dwa lata później, napastnik bardzo mocno naciskał na taki transfer. Potem zdecydował się na spore ustępstwa, aby móc grać w Madrycie.

Jednak jego umowa z Los Colchoneros wygaśnie już po zakończeniu sezonu 2025/2026 i przyszłość piłkarza stanęła pod znakiem zapytania. A to ze względu na to, że interesują się nim m.in. zespoły z Arabii Saudyjskiej, które mogą zaoferować mu duże pieniądze.

ZOBACZ WIDEO: "Nie wyobrażam sobie tego". Lewandowski wprost o polskim szkoleniu

Jednak z informacji podanych przez Matteo Moretto z portalu "Relevo" wynika, że obie strony pracują już nad podpisaniem nowej umowy. Piłkarz i klub chcą przedłużyć kontrakt, aby jeszcze bardziej zawęzić łączącą ich więź.

W związku z tym nie możemy wykluczyć, że 33-latek zakończy karierę właśnie w barwach Atletico. Koniec jego przygody piłkarskiej niestety zbliża się do nas coraz większymi krokami, więc należy się cieszyć takimi piłkarskimi artystami.

Czytaj też:
Tak Bayer zdobył tytuł [WIDEO]
Znałeś tę historię z życia Szczęsnego? Zaproponował to prezydentowi Dudzie

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×