Są razem prawie trzy lata. Taka jest różnica wieku między Milikiem i jego partnerką

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  / Arkadiusz Milik i Agata Sieramska
Getty Images / / Arkadiusz Milik i Agata Sieramska
zdjęcie autora artykułu

Agata Sieramska i Arkadiusz Milik od blisko trzech lat tworzą związek. Jaka jest różnica wieku między tymi partnerami? Odpowiedź może okazać się sporą niespodzianka.

W tym artykule dowiesz się o:

Dużo mówi się o różnicach wieku u sportowych par. Tymczasem okazuje się, że Arkadiusz Milik znalazł sobie partnerkę z tego samego rocznika!

Agata Sieramska urodziła się 10 czerwca 1994 roku w Krakowie. Piłkarz natomiast przyszedł na świat 28 lutego 1994 roku w Tychach.

Milik jest zatem starszy od swojej ukochanej jedynie o nieco ponad trzy miesiące. To niewątpliwie bardzo subtelna różnica wieku.

O związku Sieramskiej i Milika nie wiadomo zbyt wiele. Co prawda trochę informacji na ich temat trafiło do mediów, ale generalnie dbają o swoją prywatność.

Zakochani relatywnie rzadko publikują wspólne fotki. Oboje są jednak bardzo aktywni w przestrzeni internetowej.

Instagramowy profil Agaty Sieramskiej śledzi już blisko 220 tys. osób. Właśnie w tym miejscu ukochana polskiego piłkarza zamieszcza zdjęcia, na których eksponuje nienaganną figurę.

Arkadiusz Milik na Instagramie zgromadził zdecydowanie więcej fanów. Jego profil monitoruje aż 1,3 mln obserwujących.

ZOBACZ WIDEO: Co dalej ze Szczęsnym? "Lewy" szczerze o jego końcu kariery

Czytaj także: > Podolski wściekły. "Nie jest wam po prostu wstyd?"Trwa czarna seria Pogoni Szczecin. Weekend niespodzianek w Orlen Ekstralidze

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)