W Barcelonie są pewni. Sądny dzień dla Xaviego

Wciąż nie wiadomo, czy Xavi zmieni zdanie i pozostanie w FC Barcelonie na kolejny sezon. W środę odbędzie się ważne spotkanie w tej sprawie.

Jakub Artych
Jakub Artych
Xavi Getty Images / Fran Santiago / Na zdjęciu: Xavi
Pod koniec stycznia Xavi ogłosił, że po zakończeniu tego sezonu odchodzi. Mijają tygodnie i nadal nie wiadomo, jak będzie wyglądać stanowisko trenera w FC Barcelonie za kilka miesięcy.

W szatni są piłkarze, który uważają, że aktualny trener da się namówić i pozostanie na ławce w klubie. Zawodnicy patrzą na szkoleniowca z innej perspektywy. Widzą, że jest bardzo zmotywowany, a sama presja nieco wyparowała, kiedy Barcelona zaczęła lepiej grać.

W mediach pojawia się lista trenerów, którzy mogą zastąpić Xaviego po zakończeniu sezonu. Prezydent klubu Joan Laporta wierzy jednak, że uda się go zatrzymać w klubie. Niedawno głos w tej sprawie zabrał znany dziennikarz Gerard Romero, który przekazał ważne informacje.

ZOBACZ WIDEO: Jakie jest największe osiągnięcie "Lewego"? "Nigdy o tym nie marzyłem"
- Na teraz, gdybym miał założyć się o kolację, stawiałbym, że to nie jest ostatnie El Clasico Xaviego. W tym tygodniu wydarzyły się pewne rzeczy, a w ostatnich godzinach otrzymałem 2-3 interesujące telefony w tej sprawie. Więc przygotujcie się, bo to nie ostatnie El Clasico - powiedział Gerard Romero podczas programu Jijantes.

Co więcej, cała sprawa może wyjaśnić się w środę. Wtedy bowiem do ważnego spotkania Xaviego z Joanem Laportą.

- Osoby bliskie Xaviemu wciąż powtarzają mi, że sytuacja nie uległa zmianie i że jego plan zakłada odejście pod koniec sezonu. W środę porozmawiają, czy można to zmienić. Barcelona jest pewna, że ​​uda się zmienić jego decyzję. Joan Laporta jest przekonany, że może odwrócić sytuację - dowiedział się z kolei inny dziennikarz Matteo Moretto.

Zobacz także:
Beznadziejna Wisła ponownie utopiła punkty. Absurdalna końcówka w Rzeszowie
Kibice patrzyli na Londyn. Nokaut

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Xavi powinien zostać w FC Barcelonie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×