Piotr Piechniak: Gorzej już być nie może

Trzy wygrane spotkania i aż jedenaście porażek - takim bilansem mogą "pochwalić" się piłkarze Odry Wodzisław Śląski. Zawodnicy tego klubu w ostatniej kolejce przegrali 0:4 ze Śląskiem Wrocław. - Gorzej już być nie może - stwierdził Piotr Piechniak.

Artur Długosz

W sobotę paktycznie żaden z zawodników Roberta Moskala nie mógł zaliczyć pojedynku do udanych. Wodzisławianie już po pierwszej połowie przegrywali czterema golami, później wrocławianie znacznie spuścili z tonu i piłkarze Odry mogli odetchnąć z ulgą, gdyż nie skończyło się pogromem. - Dostaliśmy baty i naprawdę wstydzę się całym sercem. To co się stało na boisku... Trudno było cokolwiek zrobić. Chcieliśmy bardzo tutaj nie przegrać, ale wyszło jak wyszło - stwierdził pomocnik ostatniej drużyny w tabeli ekstraklasy, Piotr Piechniak.

Sytuacja Odry powoli robi się coraz bardziej niebezpieczna. Jak na razie piłkarze tej drużyny zgromadzili tylko dziewięć oczek, a do przerwy zimowej czekają ich jeszcze trzy trudne pojedynki. - Gorzej już być nie może. Zajmujemy ostatnie miejsce w tabeli i jeszcze przegraliśmy ze Śląskiem. Naprawdę trudno jest się podnieść, bo jesteśmy w tej chwili na kolanach. Mam tylko wielką nadzieję, że w następnym meczu przede wszystkim nie przegramy - zakończył Piechniak.