Kibice Liverpoolu odśpiewali klubowy hymn. Klopp miał łzy w oczach [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Viaplay / Klopp po hymnie Liverpoolu
Twitter / Viaplay / Klopp po hymnie Liverpoolu
zdjęcie autora artykułu

Mecz Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers (2:0) był ostatnim dla Juergena Kloppa w roli trenera klubu z Anfield Road. Przed tym spotkaniem niemiecki szkoleniowiec wzruszył się podczas klubowego hymnu wykonywanego przez kibiców.

W tym artykule dowiesz się o:

Niedzielna potyczka nie miała już dla Liverpoolu większego znaczenia. The Reds zakończyli ligowy sezon na trzecim miejscu w Premier League. Spotkanie z Wolverhampton Wanderers było jednak wyjątkowe dla wszystkich osób związanych z 19-krotnymi mistrzami Anglii.

Był to ostatni mecz Juergena Kloppa na ławce trenerskiej zespołu z Anfield Road. Niemiec trafił do Liverpoolu w 2015 roku i poprowadził zespół w 489 meczach.

W styczniu zdecydował się poinformować o swoim odejściu z klubu. Przekazał, że chce zrobić sobie przerwę od piłki i potrzebuje dłuższego odpoczynku. 19 maja poprowadził angielski zespół po raz ostatni.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Siadło idealnie! Bramkarz nic nie mógł zrobić

Fani The Reds zgodnie ze swoją tradycją przed rozpoczęciem rywalizacji odśpiewali klubowy hymn - You'll Never Walk Alone. Podczas wykonywania tego poruszającego utworu w oczach niemieckiego trenera pojawiły się łzy.

Klopp w sezonie 2019/2020 sięgnął z Liverpoolem po mistrzostwo Anglii, rok wcześniej triumfował w Lidze Mistrzów, w swoim dorobku ma także angielskie puchary zdobyte z tym klubem oraz zwycięstwo w Klubowych Mistrzostwach Świata.

Czytaj także: Juergen Klopp zdecydowanie o technologii VAR. "To jest nie do pomyślenia" Klopp podsumował swój czas w Liverpoolu. Ten mecz wybrał jako najlepszy

Źródło artykułu: WP SportoweFakty