Szykuje się rewolucja w Legii Warszawa. Odchodzi kolejny gracz

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki /  Na zdjęciu: Yuri Ribeiro
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Yuri Ribeiro
zdjęcie autora artykułu

Jak poinformował dziennikarz Paweł Gołaszewski, Yuri Ribeiro podjął decyzję ws. przyszłości i odejdzie z Legii Warszawa. To już trzeci Portugalczyk, który opuści drużynę z Łazienkowskiej 3.

W tym artykule dowiesz się o:

Portugalczykowi kończy się kontrakt 30 czerwca 2024 roku. Piłkarz otrzymał ofertę nowej, jednak niższej umowy i się nad nią zastanawiał. Wygląda na to, że Yuri Ribeiro podjął już ostateczną decyzję.

"Ribeiro po sezonie opuści Legię Warszawa. Kontrakt Portugalczyka nie zostanie przedłużony" - poinformował dziennikarz Paweł Gołaszewski.

Lewy obrońca trafił do Legii Warszawa w 2021 roku z Nottingham Forest. Zagrał w 85 oficjalnych meczach pierwszego zespołu, strzelił 3 gole. Zdobył z drużyną Puchar Polski i Superpuchar w 2023 roku.

ZOBACZ WIDEO: Kwiatkowski ostro o kadrze Santosa. "Piłkarze nie wiedzieli, o co mu chodzi" [b]

[/b]To nie jedyny piłkarz, któremu kończy się umowa z Legią Warszawa. Artur Jędrzejczyk dostał propozycję nowego kontraktu i prawdopodobnie zostanie w Legii jeszcze na rok. Do porozumienia jest bardzo blisko, brakuje jedynie podpisu.

Tomas Pekhart, który również otrzymał propozycję rocznej umowy, nieco niższej, ale na warunkach zbliżonych do obecnych, też jest blisko pozostania w Legii. Odejść na wypożyczenie może z kolei mocno krytykowany przez kibiców Maciej Rosołek.

Ciągle nie wiadomo czy w klubie zostanie Filip Rejczyk, który jest jednym z największych talentów w zespole z Warszawy.

Przypomnijmy, że przesądzone jest już odejście Josue, Gila Diasa i Qendrima Zyby.

Zobacz także: Szaleństwo w Bolonii. Włosi ocenili czterech polskich piłkarzy Wasze milczenie to skandal. Z powodu Góralskiego polska piłka jest pijana

Źródło artykułu: WP SportoweFakty