Duże zaskoczenie! Szpakowski poprowadzi program w innym kanale

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Michał Dominik / Na zdjęciu: Dariusz Szpakowski
WP SportoweFakty / Michał Dominik / Na zdjęciu: Dariusz Szpakowski
zdjęcie autora artykułu

Należący do Krzysztofa Stanowskiego "Kanał Zero" ogłosił duży transfer! Do projektu dołączy legendarny komentator Telewizji Polskiej Dariusz Szpakowski, który poprowadzi nowy program.

W tym artykule dowiesz się o:

Nie będzie w tym przesady, jeśli Dariusza Szpakowskiego nazwie się ikoną polskiego komentarza. Już niebawem usłyszymy jego głos podczas piłkarskiego Euro 2024, ale jak się okazało, to nie będzie jedyny projekt, w który się w najbliższym czasie zaangażuje.

Legenda, która od lat związana jest z TVP, wyjdzie poza ramy i poprowadzi nowy program w "Kanale Zero", należącym do Krzysztofa Stanowskiego. Jaki? "Robimy ten mecz", który ma być prawdziwą gratką dla fanatyków futbolu.

W pierwszym odcinku nastąpi powrót do przeszłości, a konkretnie do 1982 roku i meczu pomiędzy Polską i Francją. "Darku, to dla nas zaszczyt" - czytamy na profilu OficjalneZero na platformie X.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Siadło idealnie! Bramkarz nic nie mógł zrobić

Oczywiście nawiązanie współpracy z "Kanałem Zero", nie oznacza, że Dariusz Szpakowski odejdzie z Telewizji Polskiej. Jak przekazał portal Wirtualne Media, znany komentator - oprócz pracy przy Euro 2024 - ma w planach poprowadzenie nowego teleturnieju.

Przy programie "Mecz - teleturniej piłkarski", emitowanym w trakcie trwania mistrzostw Europy w Niemczech 14 czerwca - 14 lipca) pracować będą także Wojciech Frączek oraz dziennikarz TVP Sport Patryk Ganiek (---> WIĘCEJ TUTAJ).

Czytaj także: Galaktyczny transfer polskiego piłkarza. Boniek reaguje wymownie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty