Wieczorem mecz, a rano taka wiadomość. Lewandowski pamiętał o ważnym dniu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / rl9 / Robert i Anna Lewandowscy
Instagram / rl9 / Robert i Anna Lewandowscy
zdjęcie autora artykułu

26 maja w Polsce obchodzimy Dzień Matki. O swoich mamach nie zapomnieli Robert oraz Anna Lewandowscy. W mediach społecznościowych z tej okazji zamieścili zdjęcia i złożyli życzenia.

26 maja w Polsce to Dzień Matki. Z tej okazji obdarowujemy nasze mamy upominkami i oczywiście pamiętamy o życzeniach. Nie inaczej było w przypadku Roberta Lewandowskiego oraz jego żony Anny Lewandowskiej. Oboje w mediach społecznościowych złożyli życzenia swoim mamom.

Zarówno trenerka, jak i piłkarz zamieścili na InstaStories zdjęcia ze swoimi mamami. Anna z mamą Marią Stachurską, a Robert z Iwoną Lewandowską. Obie kobiety są bardzo ważne w ich życiu i podkreślają to na każdym kroku.

"Szczęśliwego Dnia Mamy" - napisał piłkarz FC Barcelony. "Kocham Cię Mamo" - dodała Anna Lewandowska. Obie fotografie można zobaczyć poniżej.

Lewandowski nie zapomniał o Dniu Matki. Ma szansę na to, by uczcić go w wyjątkowy sposób, bo w niedzielę jego FC Barcelona rozegra ostatni w tym sezonie mecz. Rywalem będzie Sevilla FC a początek starcia zaplanowano na godzinę 21:00.

Barca jest już pewna tego, że sezon zakończy na drugim miejscu w tabeli. Lewandowski w tym sezonie zagrał w 48 meczach, strzelił w nich 25 goli i zaliczył 9 asyst.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak się żegnać, to z przytupem. Klopp nieźle zaszalał!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty