Ostatni mecz w klubie i taki gol! Piękne pożegnanie z kibicami

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / polsatsport / Na zdjęciu: Mateusz Machaj strzela gola w meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Dla Mateusza Machaja pojedynek z Zagłębiem Sosnowiec był ostatnim w barwach Chrobrego Głogów. 34-latek na koniec zdobył fantastycznego gola.

Mateusz Machaj odchodzi z Chrobrego Głogów. 34-letni pomocnik w klubie z Dolnego Śląska zapracował na status legendy - występował w zespole z Głogowa przez dziewięć sezonów.

Niedzielne spotkanie na własnym boisku z Zagłębiem Sosnowiec (2:0) w ramach 34. kolejki Fortuna I ligi było ostatnim meczem Machaja w barwach Chrobrego, który zakończył rozgrywki 2023/24 na 12. miejscu. Doświadczony zawodnik nie mógł sobie wymarzyć lepszego pożegnania z kibicami.

W 55. minucie Machaj świetnie znalazł się w polu karnym gości i precyzyjnym lobem z ok. 15 metrów zdobył przepiękną bramkę (na 2:0) - to było jego drugie trafienie w sezonie. W tak efektownym stylu pożegnał się z głogowską publicznością (patrz wideo poniżej).

"Mateusz Machaj! Ostatni mecz w barwach Chrobrego i TAKI gol legendy głogowskiego klubu" - skomentowano na profilu Polsatu Sport na X, na którym udostępniono wideo z popisem byłego gracza m.in. Lechii Gdańsk, Śląska Wrocław i Jagiellonii Białystok.

Zobacz: Wracają do ekstraklasy po 19 latach przerwy! Kompromitacja Wisły Kraków na zakończenie sezonu!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty