"Przepraszamy". Jechali pociągiem i pokazali, co napisali

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / GieKSa.pl / Na zdjęciu: transparent kibiców GKS-u
Twitter / GieKSa.pl / Na zdjęciu: transparent kibiców GKS-u
zdjęcie autora artykułu

Wielu fanów GKS-u Katowice w niedzielę miało podwójny powód do świętowania. Grupa mężczyzn w wyjątkowy sposób uczciła Dzień Matki.

W tym artykule dowiesz się o:

W ostatnich tygodniach GKS Katowice znalazł się na fali wznoszącej, dlatego wyjazdowe spotkanie z Arką Gdynia zapowiadało się pasjonująco. Stawką rywalizacji tych drużyn był bezpośredni awans z Fortuna I ligi do PKO Ekstraklasy.

Fanatycy z Katowic od blisko dwóch dekad czekali na powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej, dlatego nie mogli przegapić arcyważnego meczu z Arką. Kibice postanowili wybrać się w kilkugodzinną podróż do Trójmiasta.

26 maja w Polsce przypada również Dzień Matki. Niestety, tego dnia kilku katowiczan nie mogło świętować w domach rodzinnych, natomiast wynagrodzili to swoim mamom w szczególny sposób. Zdjęcie robi furorę w mediach społecznościowych.

Przez okno w pociągu jadącym do Gdyni wywieszono transparent z hasłem: "Przepraszamy nasze mamy, lecz o awans dzisiaj gramy". Nie zabrakło także środków pirotechnicznych.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: można oglądać w nieskończoność! Cudowne uderzenie w futsalu

Później na terenie Arki podopieczni Rafała Góraka stanęli na wysokości zadania. W pierwszej połowie Adrian Błąd znalazł drogę do siatki. GKS utrzymał wynik 1:0 i mógł świętować awans do elity.

Czytaj więcej: Były dyrektor sportowy Barcelony tłumaczy. Dlatego sprowadzili Lewandowskiego

Źródło artykułu: WP SportoweFakty