Co z przyszłością Cristiano Ronaldo? Oto bardzo możliwy scenariusz

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Yasser Bakhsh / Cristiano Ronaldo
Getty Images / Yasser Bakhsh / Cristiano Ronaldo
zdjęcie autora artykułu

Cristiano Ronaldo gra w Arabii Saudyjskiej i chce w niej jeszcze trochę pograć. Media podają, ile czasu Portugalczyk chce występować w Al-Nassr.

W tym artykule dowiesz się o:

Fakty są takie, że nieuchronnie zbliża się czas, w którym najwięksi piłkarscy bohaterowie tego stulecia będą coraz liczniej schodzili ze sceny. Jednym z nich z pewnością jest Cristiano Ronaldo, który jest na największej scenie już od bardzo dawna.

Natomiast bardzo wiele wskazuje na to, że latem 2026 roku możemy mieć swoisty ostatni taniec w wykonaniu Portugalczyka. Celem CR7 jest wyjazd na mundial w Ameryce Północnej i pokazanie się na nim z jak najlepszej strony.

Właśnie to determinuje napastnika do kontynuowania kariery również w klubie. Z informacji podanych przez portal TalkSport wynika, że kapitan reprezentacji Portugalii chce przedłużyć swój kontrakt z Al-Nassr do końca sezonu 2025/26.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak się żegnać, to z przytupem. Klopp nieźle zaszalał!

Jednocześnie saudyjski klub też ma być zainteresowany takim rozwiązaniem i chciałby zatrzymać swojego największego gwiazdora. Warto w tym miejscu dodać, że obecna umowa wiążące obie strony obowiązuje do lata 2025 roku.

Obecnie ciężko sobie wyobrazić, aby Cristiano skończył karierę w innym klubie, niż właśnie Al-Nassr. Jakiś czas temu sam piłkarz wykluczył powrót do Sportingu CP, a obecnie już raczej ciężko szukać w Europie zespołu, który widziałby w nim wzmocnienie składu.

Czytaj też: Nowy trener Barcy złapany w Barcelonie Nie czekali. Trzęsienie ziemi w Wiśle Kraków

Źródło artykułu: WP SportoweFakty