Polacy bezlitośni dla Niemców. Zobacz, jak rozbili ich aż 6:0 [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Polacy pewnie pokonali Niemców
Twitter / Polacy pewnie pokonali Niemców

Reprezentacja Polski w ambfutbolu mocnym akcentem zakończyła fazę grupową mistrzostw Europy. W starciu z Niemcami Biało-Czerwoni triumfowali aż 6:0. Zobacz, jak padały bramki dla naszej drużyny narodowej.

W tym artykule dowiesz się o:

Reprezentacja Polski w amp futbolu kapitalnie spisuje się na Euro 2024. Na otwarcie Biało-Czerwoni wygrali z Grecją 7:0, zaś w poniedziałek odnieśli najwyższe w historii startów na Euro zwycięstwo ze Szkocją 15:0.

We wtorkowym starciu z Niemcami nasza kadra również błyszczała. Tym razem podopieczni Dmytro Kameki triumfowali 6:0.

Wynik tego spotkania w 13. minucie otworzył Bartosz Łastowski. 25. minuta przyniosła gola Kamila Rośka. Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał rezultat 2:0 dla Polaków.

W drugiej partii Biało-Czerwoni strzelili łącznie cztery gole. Bramki zdobywali kolejno Marcin Oleksy (29'), Mateusz Warakomski (32'), Jakub Kożuch (49') oraz Bartosz Łastowski (50+5').

Okazałym zwycięstwem nad Niemcami nasza reprezentacja przypieczętowała triumf w grupie. Polacy z pierwszego miejsca awansowali do fazy pucharowej.

Teraz ekipę trenera Dmytro Kameki czeka dzień przerwy. Z kolei w czwartek, 6 czerwca o 13:30 zmierzy się w ćwierćfinale z drużyną Irlandii.