Gwiazda La Ligi chce do FC Barcelony. Piłkarz odrzucił oferty od gigantów

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Kuba Duda /  Na zdjęciu: Nico Williams
WP SportoweFakty / Kuba Duda / Na zdjęciu: Nico Williams
zdjęcie autora artykułu

Nico Williams jest jedną z bardziej rozchwytywanych postaci w lidze hiszpańskiej. Chce go wiele klubów, ale sam piłkarz ma preferować przenosiny do FC Barcelony.

Nie jest nowością, że Nico Williams jest bardzo mocno pożądany przez wiele klubów z całej Europy. Reprezentant Hiszpanii jest już bardzo istotnym elementem kadry narodowej i wkrótce jego gwiazda może rozbłysnąć jeszcze bardziej podczas Euro 2024.

Jednak mimo wielkiego turnieju, który jest już za rogiem, przyszłość piłkarza wciąż pozostaje ważnym tematem w hiszpańskich mediach. 21-latka chce bowiem sporo klubów, a co za tym idzie, może być jedną z ważniejszych postaci nadchodzącego okna transferowego.

Z nowymi informacjami w sprawie przyszłości skrzydłowego Athletiku przychodzi kataloński dziennik "Sport". Jego zdaniem piłkarz odrzucił oferty od Paris Saint-Germain i klubów z Premier League, bo jego priorytetem jest transfer do FC Barcelony.

Williams zdaje sobie jednak sprawę z tego, że obecnie Barca może nie udźwignąć jego transferu pod kątem finansowym. W związku z tym ma być gotowy nawet na to, aby poczekać z przejściem z Bilbao do Blaugrany do lata następnego roku.

Warunki jego wykupu są dość jasne. Hiszpańskie media zgodnie podają, że w umowie 21-latka z baskijskim klubem, która obowiązuje do lata 2027 roku, jest klauzula wykupu. Ta według tych doniesień ma wynosić 50 milionów euro.

Czytaj też: Pierwszy trening Polaków w Hanowerze. Biało-Czerwonym towarzyszyły tłumy! Probierz: Koeman? Jak nie wierzy, to niech zadzwoni do Barcelony

ZOBACZ WIDEO: Pierwszy trening w Hanowerze. Biało-Czerwonym towarzyszyły tłumy!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty