Pojechali na kebab Podolskiego w Niemczech. Tyle zapłacili

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Lukas Podolski
Instagram / Na zdjęciu: Lukas Podolski
zdjęcie autora artykułu

Lukas Podolski stał się królem kebabów i na tym biznesie zarabia coraz większe pieniądze. Dziennikarze "Faktu" odwiedzili jego lokal znajdujący się w Berlinie. Ile trzeba zapłacić za klasycznego kebaba w bułce?

W tym artykule dowiesz się o:

Lukas Podolski jest na takim etapie życia, że z futbolu może czerpać przyjemność, a pieniądze na życie zarabia w inny sposób. Dlatego występuje w Górniku Zabrze, gdzie daleko mu do zarobków, jakie miał w Anglii, Turcji, czy Japonii. Ma jednak majątek o wartości blisko miliarda złotych, więc o nic nie musi się martwić.

Blisko miliard złotych. Ma gigantyczny majątek >> Były mistrz świata czerpie korzyści z tego, że nie bał się inwestować pieniędzy zarobionych na boisku. "Poldi' m.in. ma sieć kebabów. Na razie głównie w Niemczech, ale niebawem otworzy pierwszy lokal w Polsce, który będzie się znajdować w Zabrzu.

ZOBACZ WIDEO: "Obiekt pachnie świeżością". Tak wygląda baza Polaków na Euro!

Na razie kebaby Podolskiego można jeść za naszą zachodnią granicą. W Niemczech za chwilę zaczyna się Euro 2024, więc gwiazdor Górnika z pewnością liczy, że to wpłynie na zyski. Jeden z lokali ma w Berlinie i to w nim pojawili się dziennikarze "Faktu".

Ile trzeba zapłacić za kebab Podolskiego? Klasyczny kebab w bułce z dużą liczbą warzyw kosztował 7,5 euro. W przeliczeniu na polską walutę daje to około 32,5 zł. Dziś nie jest to wygórowana cena, bo w lepszych lokalach w Polsce trzeba zapłacić podobnie.

Były reprezentant Polski sam dba o to, aby w jego lokalach serwowano kebaby najlepszej jakości. Za oddział w Berlinie odpowiada Ibrahim. Wcześniej prowadził własny biznes i pewnego dnia "Poldi" wziął go pod swój szyld.

- Lukas Podolski odwiedził mój lokal, był zadowolony i postanowił, by go przyjąć pod swoją franczyzą - mówi w "Fakcie" menedżer kebaba.

Podolski w Niemczech ma już ponad 30 lokali rozsianych w różnych zakątkach kraju. Jak wspominaliśmy, niebawem otworzy kebab w Zabrzu i jeżeli biznes wypali, to pewnie kolejne punkty w Polsce będą kwestią czasu.

Ależ spotkanie Podolskiego. "Najlepszy duet" >> Podolski stanął w obronie Lewandowskiego. Oberwało się Polakom >>

Źródło artykułu: WP SportoweFakty