Takie sceny przed treningiem Polaków. Wszyscy piłkarze się patrzyli

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / x.com/LaczyNasPilka / Na zdjęciu: Rafał Brzoska na treningu kadry Polski podczas Euro 2024
Twitter / x.com/LaczyNasPilka / Na zdjęciu: Rafał Brzoska na treningu kadry Polski podczas Euro 2024
zdjęcie autora artykułu

Rafał Brzoska pojawił się na treningu reprezentacji Polski przed niedzielnym meczem z Holandią na Euro 2024. Miliarder pozował do zdjęć z koszulką z numerem "9".

Polscy piłkarze przygotowują się do pierwszego występu na Euro 2024 w Niemczech. W niedzielę (16.06) Biało-Czerwoni zagrają w Hamburgu z Holandią (początek o godz. 15:00).

Na boisku treningowym w Hanowerze, gdzie stacjonuje nasza kadra podczas mistrzostw Starego Kontynentu, pojawił się... Rafał Brzoska. Jego firma kurierska od 2022 r. jest sponsorem reprezentacji Polski.

Miliarderowi towarzyszył prezes PZPN Cezary Kulesza. Do pamiątkowych zdjęć pozował też selekcjoner Michał Probierz. Brzoska z dumą zaprezentował koszulki z numerem "9", z którym występuje Robert Lewandowski. Tym razem jednak zamiast nazwiska napastnika FC Barcelony na trykotach widoczne były: nazwa firmy i nazwisko "Brzoska".

Kadrowicze z uwagą przyglądali się wydarzeniu. Wideo zamieszczono na profilu "Łączy nas piłka" na platformie X (patrz poniżej). Wcześniej Brzoska wziął udział w konferencji prasowej Probierza (więcej TUTAJ).

Rywalami grupowymi Polaków na Euro 2024 będą - oprócz Holandii - Austria (21 czerwca o godz. 18:00) i Francja (25 czerwca o godz. 18:00). Do 1/8 finału awansują dwie najlepsze drużyny z każdej z sześciu grup, a także cztery zespoły z trzecich miejsc.

Zobacz: Gikiewicz podał skład Polaków. Spore poruszenie

ZOBACZ WIDEO: W tym meczu ma zagrać Lewandowski. "Szanse powinny być dużo większe"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty