Huczy od plotek. Tam trafi Nikola Zalewski?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki
zdjęcie autora artykułu

Trwają spekulacje na temat przyszłości reprezentanta Polski. Nicola Zalewski może stać się bohaterem przeprowadzki do Turynu.

W tym artykule dowiesz się o:

Nicola Zalewski ugruntowuje swoją pozycję w reprezentacji Polski i może być jednym z objawień tegorocznych mistrzostw Europy. W meczu towarzyskim z Turcją skrzydłowy zdobył piękną bramkę, ustalając rezultat na 2:1.

Od samego początku kariery utalentowany piłkarz broni barw AS Roma, jednak coraz więcej wskazuje na to, że nie ma przyszłości na Stadio Olimpico. Mówi się, że kadrowicz przykuł uwagę przedstawicieli Premier League oraz Bundesligi.

Według doniesień portalu romaforevert.it, w grę wchodzi natomiast wymiana pomiędzy "Giallorossimi" a Torino FC. Jeżeli Zalewski i Edoardo Bove zgodzą się dołączyć do drużyny Karola Linettego, do Rzymu miałby powędrować prawy obrońca Raoul Bellanova.

Działaczom AS Roma zależy na transferze Bellanovy, który rozegrał już dwa spotkania we włoskiej kadrze. Aby sfinalizować przeprowadzkę defensora, kierownictwo klubu jest w stanie poświęcić dwóch piłkarzy, w tym właśnie Zalewskiego.

Torino FC to klub z niższej półki niż AS Roma. Zespół zakończył sezon na dziewiątej pozycji w tabeli Serie A.

ZOBACZ WIDEO: W tym meczu ma zagrać Lewandowski. "Szanse powinny być dużo większe"

Czytaj więcej: Probierz nie zabrał go na Euro. Media: Borussia Dortmund chce młodego Polaka

Źródło artykułu: WP SportoweFakty