Niemiecki dziennikarz nie mógł w to uwierzyć. Pokazali to na żywo

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Twitter / Dziennikarz Welt TV
Twitter / Twitter / Dziennikarz Welt TV
zdjęcie autora artykułu

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas transmisji na żywo w niemieckiej telewizji Welt TV. W pewnym momencie widzowie stacji zobaczyli... genitalia szkockiego kibica, który przybył do Monachium na mecz otwarcia mistrzostw Europy.

W tym artykule dowiesz się o:

Na inaugurację Euro 2024 reprezentacja gospodarzy mierzy się w Monachium ze Szkocją. Drużyna z Wysp awansowała do turnieju finałowego po raz pierwszy od 1996 roku, dlatego wielu kibiców z tego kraju przyleciało do Niemiec i hucznie świętowało udział swojej reprezentacji w mistrzostwach Europy.

Ich zabawę w Monachium relacjonowala regionalna telewizja Welt TV. Jej dziennikarz w trakcie transmitowanego na żywo materiału przechadzał się z mikrofonem wśród szkockich kibiców. W pewnym momencie zaczepiła go grupa kilku mężczyzn.

Hałaśliwi Szkoci przykleili na jego łysej głowie i koszuli naklejki z flagą swojego kraju. W pewnym momencie dziennikarz zwrócił uwagę na tradycyjne stroje swoich rozmówców. Mieli oni na sobie nie tylko trykoty reprezentacji, ale również charakterystyczne dla Szkocji spódnice - kilty. Wyróżniał się jeden z fanów, który założył koszulkę reprezentacji Niemiec i kilt.

ZOBACZ WIDEO: W tym meczu ma zagrać Lewandowski. "Szanse powinny być dużo większe"

- To, co również widzę i myślę, że jest całkiem ładne, to koszulka Niemiec na górze i szkocki kilt - komentował dziennikarz.

W tym momencie operator kamery wykonał zbliżenie na spódniczki Szkotów. Jeden z nich uniósł w górę kilt swojego kolegi, pod którym nie było bielizny. Widzom Welt TV na chwilę ukazały się genitalia mężczyzny. Po sekundzie kamera skierowała się na wyraźnie zaskoczonego takim obrotem spraw dziennikarza. Mężczyzna chwycił się za głowę i w krótkich słowach skomentował całe zajście.

- O mój Boże - powiedział, ale po chwili otrząsnął się i wrócił do wcześniej rozpoczętego wątku.

Twitter
Twitter
Typowanie
Niemcy
Typowanie zakończone
Szkocja
Jak typują inni
0%
WYGRA
0%
REMIS
0%
WYGRA
Sprawdź jak typują inni
Typuj następnym razem!
Sprawdź nadchodzące mecze w kalendarzu
Trwa ładowanie...

Czytaj też: Dramat u Holendrów. "Nie zagra z Polską" Zapytali Probierza o faworytów Euro. Króciutko

Źródło artykułu: WP SportoweFakty