Przyjrzyj się dokładnie. Nie uwierzysz, co stało się sekundę przed golem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: Breel Embolo
Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: Breel Embolo

Breel Emobolo ustalił wynik spotkania Węgry - Szwajcaria (3:1). Tuż przed jego strzałem z nogi spadł mu ochraniacz. Całe wideo z niespotykanej sytuacji możesz zobaczyć w artykule.

Pierwszy sobotni mecz na Euro 2024 nie rozczarował kibiców. Reprezentacje Węgier i  Szwajcarii stworzyły bardzo dobre widowisko. Choć przez długi czas zapowiadało się na to, że to Helweci będą kontrolować całe spotkanie. Po pierwszej połowie prowadzili bowiem 2:0.

Ich przeciwnicy nie zamierzali jednak się poddawać i w 66. minucie zdobyli kontaktową bramkę. Gra zaczynała nabierać rumieńców i wydawało się, że Madziarzy przy odrobinie szczęścia mają szansę na to, by w meczu inauguracyjnym zdobyć choć jeden punkt.

Tak się jednak nie stało. W doliczonym czasie gry bramkę dla Szwajcarów zdobył Breel Embolo i ustalił wynik spotkania na 3:1. Tuż przed strzałem doszło jednak do niecodziennej sytuacji.

Embolo przyjmował wysoką piłkę i właśnie wtedy spadł mu ochraniacz. Zawodnik pozostał jednak niezwruszony i z zimną krwią skierował piłkę do bramki rywali. Całą sytuację możesz zobaczyć poniżej.

- Ochraniacz spadł Embolo w trakcie akcji, ale nie przeszkodziło to napastnikowi Monaco, by skutecznie ją skończyć - podsumował komentator TVP Sport.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty