Polska - Holandia. Gdzie oglądać mecz Euro 2024? O której godzinie?

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę, 16 czerwca o godzinie 15:00 reprezentacja Polski zainauguruje zmagania na Euro 2024. Jej pierwszym rywalem będzie Holandia. Spotkanie to można oglądać w telewizji oraz w internecie, w tym m.in. w Pilocie WP.

Euro 2024. Polska - Holandia. Gdzie śledzić pierwszy mecz Biało-Czerwonych?

Koniec odliczania, czas grania! W pierwszym meczu na Euro 2024 reprezentacja Polski zmierzy się z Holandią. Na papierze faworytem tego pojedynku będą nasi rywale, zwłaszcza, że w składzie Biało-Czerwonych nie znajdzie się kontuzjowany Robert Lewandowski.

Początek pierwszego meczu podopiecznych Michała Probierza na mistrzostwach Europy zaplanowano na niedzielę, 16 czerwca, godzinę 15:00. Transmisja telewizyjna z tego spotkania dostępna w Telewizji Polskiej, a konkretnie na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport.

Jak oglądać Euro 2024 w internecie? Stream online z meczu Polska - Holandia

Spotkanie Polska - Holandia będzie można śledzić za pośrednictwem platformy Pilot WP (w odpowiednim pakiecie) lub za sprawą strony i aplikacji sport.tvp.pl. Natomiast darmową tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE ze meczu otwarcia Euro 2024 Polska - Holandia na WP SportoweFakty.

Początek meczu Polska - Holandia: niedziela, 16 czerwca, 15:00. Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport. Stream online: Pilot WP (w odpowiednim pakiecie), sport.tvp.pl. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Dojrzał Lewandowskiego. "Lekko skwaszona mina"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty