Wyłapali ją fotoreporterzy na Euro. Żadna tajemnica, kto jest jej mężem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Robbie Jay Barratt - AMA, ANP / Na zdjęciu: Megan Davison i Jordan Pickford
Getty Images / Robbie Jay Barratt - AMA, ANP / Na zdjęciu: Megan Davison i Jordan Pickford
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę (16 czerwca) w Gelsenkirchen o końcowy triumf na Euro 2024 walczyli piłkarze reprezentacji Anglii i Serbii. Bramki pierwszej z wymienionych drużyn strzegł Jordan Pickford, którego poczynania z perspektywy trybun śledziła piękna żona.

Trzy spotkania zaplanowano w kolejnym dniu rywalizacji podczas Euro 2024. Oczywiście w naszym kraju największym zainteresowaniem cieszył się mecz reprezentacji Polski, która przegrała z Holandią 1:2 (relacja TUTAJ). Następnie Słowenia zremisowała z Danią 1:1.

Na zakończenie niedzieli (16 czerwca) do pierwszego meczu na mistrzostwach Europy przystąpiły reprezentacje Anglii i Serbii. Synowie Albionu mieli powody do zadowolenia już w 13. minucie, bo na prowadzenie wyprowadził ich bramkostrzelny pomocnik Realu Madryt Jude Bellingham. Ostatecznie wynik do samego końca nie uległ już zmianie.

Standardowo już w podstawowym składzie Anglików prowadzonych przez Garetha Southgate'a znalazł się Jordan Pickford. 30-letni bramkarz od dawna jest pierwszym wyborem 53-letniego selekcjonera i nic się w tym nie zmieniło.

Na trybunach Veltins-Arena w Gelsenkirchen pojawiła się właśnie żona Pickforda, Megan Davison. Mimo tłumu kibiców fotoreporterzy zdołali ją wypatrzeć i w efekcie wykonali jej zdjęcia, które zostały zamieszczone w agencjach fotograficznych.

Para poznała się jako nastolatkowie, gdy chodzili razem do szkoły. Ich związek przetrwał długie lata, a w 2018 roku Anglik postanowił się oświadczyć. Kilka miesięcy później Davison przekazała, że jest w ciąży. Formalnie w 2020 r. wzięli ślub, ale z uwagi na pandemię wesele odbyło się w 2022 r. później.

(fot. Robbie Jay Barratt, AMA/Getty Images)
(fot. Robbie Jay Barratt, AMA/Getty Images)
(fot. Martin Rickett, PA Images/Getty Images)
(fot. Martin Rickett, PA Images/Getty Images)

ZOBACZ WIDEO: Sonda WP z kibicami w Hamburgu. Polacy jednogłośnie o naszej reprezentacji

Źródło artykułu: WP SportoweFakty