Wpłynęła oferta za zawodnika FC Barcelony. Klub stawia warunki

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / David S.Bustamante/Soccrates / Na zdjęciu: piłkarze FC Barcelony
Getty Images / David S.Bustamante/Soccrates / Na zdjęciu: piłkarze FC Barcelony
zdjęcie autora artykułu

FC Barcelona ogłosiła już nazwisko nowego trenera, teraz czas na ruchy kadrowe. Do klubu wpłynęła już oferta za jednego z piłkarzy, który wzbudził spore zainteresowanie na rynku transferowym.

W tym artykule dowiesz się o:

Zawodnikiem, który nie powinien narzekać na brak propozycji z innych klubów jest Mikayil Faye. Senegalczyka chętnie widziałoby u siebie FC Porto, które złożyło za niego ofertę w wysokości 15 milionów euro. Taką informację przekazał Fabrizio Romano.

W tym tygodniu mają odbyć się rozmowy dotyczące potencjalnego transferu tego obrońcy. Włoski dziennikarz poinformował, że FC Barcelona chce zawrzeć w umowie warunek, który jest dla niej bardzo istotny.

Dumie Katalonii zależy na tym, aby zachować możliwość ponownego sprowadzenia 19-latka, jeśli klub uzna, że Faye wystarczająco się rozwinął. Nie wiadomo, jak na taką klauzulę zapatruje się Porto.

Obrońca Blaugrany nie zadebiutował jeszcze w seniorskim zespole katalońskiego klubu, a ma już na koncie występ w reprezentacji Senegalu. Wcześniej hiszpańskie media pisały o wielu mocnych klubach, które chętnie sprowadziłyby tego zawodnika. W tym gronie wymieniano: Liverpool, Arsenal, Manchester United, Inter Mediolan oraz Bayern Monachium.

Senegalczyk miał przygotowywać się do nowego sezonu wraz z pierwszym zespołem Barcelony. Najbliższy czas będzie kluczowy dla jego przyszłości.

Czytaj także: "Zmiótł wszystkich z planszy". Probierz zachwycił na Euro 2024 Hajto w krytycznych słowach o grze Szczęsnego. "Uderzenia prosto w niego"

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Adrian Mierzejewski: Pomysł na to spotkanie był bardzo dobry

Źródło artykułu: WP SportoweFakty