Nie Lewandowski. Szczęsny wybrał ulubionego sportowca

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / TikTok Juventus / Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny
Materiały prasowe / TikTok Juventus / Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny
zdjęcie autora artykułu

W trakcie Euro 2024 Juventus zaprezentował nagranie z Wojciechem Szczęsnym, na którym bramkarz reprezentacji Polski wybrał swoich ulubionych sportowców. Sprawdź, na kogo postawił.

Trwa Euro 2024. Reprezentacja Polski ma za sobą pierwsze spotkanie, przegrane 1:2 z Holandią. Mimo niekorzystnego wyniku Biało-Czerwoni pokazali się w tym pojedynku z dobrej strony i dali nadzieję na korzystne rezultaty w kolejnych meczach i wyjście z grupy.

W spotkaniu z Holandią bramki reprezentacji Polski bronił Wojciech Szczęsny, od dłuższego czasu podstawowy bramkarz naszej kadry. Na co dzień 34-latek jest również bramkarzem Juventusu, chociaż wiele wskazuje na to, że w letnim oknie transferowym odejdzie do klubu Al-Nassr, którego barwy reprezentuje m.in. Cristiano Ronaldo.

Na razie Szczęsny jest jednak jeszcze związany z włoskim klubem, a w mediach społecznościowych Starej Damy zaprezentowano krótki quiz z bramkarzem. W trakcie nagrania sportowiec odpowiadał na kilka pytań, w których miał za zadanie wybrać między innymi ulubionych swoich sportowców.

Co ciekawe, Wojciech Szczęsny nie postawił na jednego z najlepszych napastników na świecie, Roberta Lewandowskiego. Bramkarz wybrał Igę Świątek oraz Adama Małysza.

34-latek miał również wybrać ulubioną artystkę. Szczęsny i przy tym pytaniu nie miał żadnych wątpliwości. Wybrał swoją żonę Marinę Łuczenko-Szczęsną.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Eksperci wskazują idealnego kandydata do składu na Austrię

Źródło artykułu: WP SportoweFakty