"Złamał protokół". Kuriozalne zachowanie Cristiano Ronaldo

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Cristiano Ronaldo tuż przed rozpoczęciem meczu Portugalia - Czechy

W angielskich mediach głośno o nieprzepisowym zachowaniu na początku meczu z Czechami Cristiano Ronaldo. Fani wręcz nie mogli uwierzyć w to, co zrobił CR7.

Reprezentacja Portugalii rozpoczęła grę w Euro 2024 od zwycięstwa z Czechami 2:1. Więcej niż o samym wyniku pisze się jednak o zachowaniu Cristiano Ronaldo tuż przed rozpoczęciem meczu.

Według obowiązujących przepisów do momentu gwizdka sędziego piłkarze z tej samej drużyny powinni być na swojej połowie. Tymczasem fotoreporterzy (zdjęcie na dole tekstu) doskonale uchwycili moment, gdy jeszcze przed rozpoczęciem gry Ronaldo biegnie sprintem już na połowie Czechów.

"Cristiano złamał protokół kuriozalnym rozpoczęciem" - napisali dziennikarze "The Sun".

Angielski tabloid cytuje również wpisy z mediów społecznościowych kibiców, którzy wprost nie mogli uwierzyć, gdy zobaczyli zachowanie gwiazdy reprezentacji Portugalii.

"On jest zbyt chętny do gry", "Chyba pomyślał, że biegnie na igrzyskach" - pisali internauci. Pojawiły się też ostrzejsze wpisy kibiców, którzy zachowanie Ronaldo nazwali "bezczelnym".