Wystarczyło jedno zdanie. Komentator TVP Sport zakpił z Michniewicza

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Instagram / Na zdjęciu: Czesław Michniewicz i Maciej Iwański (w kółku)
Getty Images / Instagram / Na zdjęciu: Czesław Michniewicz i Maciej Iwański (w kółku)
zdjęcie autora artykułu

Kłótnia Czesława Michniewicza z dziennikarzem Pawłem Paczulem przebiła się nawet do transmisji z Euro 2024 w TVP. Komentator Maciej Iwański nawiązał do niej podczas wstępu do meczu Szkocja - Szwajcaria.

Czesław Michniewicz podczas Euro 2024 współpracuje z Kanałem Zero. To tam doszło do ostrego spięcia byłego selekcjonera reprezentacji Polski z Pawłem Paczulem, dziennikarzem weszlo.com. W pewnym momencie zrobiło się gorąco.

Trener i dziennikarz poróżnili się przy ocenie występu Karola Świderskiego w meczu Polska - Holandia (1:2). Paczul uważał, że napastnik zagrał słabo, a szkoleniowiec stanowczo się z tym nie zgadzał.

- "Stano" (prowadzący program Krzysztof Stanowski - przyp. red.), nie będę z nim więcej do programu przychodził. Zaproś mi profesjonalistów, a nie, dajesz gościa... Nie lubię takich gadek - postraszył Michniewicz, a potem rzucił w kierunku Paczula. - Ty się nie znasz. Grałeś kiedyś w piłkę? Wiem, że inne rzeczy na mieście robiłeś, to słyszałem.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Ten piłkarz zachwycił ekspertów. "Wyprzedza o 10 lat chłopaków w swoim roczniku"

Awantura w studiu. "Nie będę z nim więcej do programu przychodził" >> Kłótnia błyskawicznie stała się hitem internetu. Efekt jest taki, że wiele osób śmieje się ze słów byłego selekcjonera, że aby wypowiadać się na temat futbolu, trzeba mieć boiskowe doświadczenie.

Z opisywanej historii zakpił nawet komentator TVP i to podczas transmisji na żywo. Maciej Iwański rzucił takie zdanie podczas wstępu do środowego meczu Szkocja - Szwajcaria.

- Radku, grałeś wiele lat w piłkę, więc możesz się o niej wypowiadać - wypalił komentator.

Razem z Iwańskim mecz komentował Radosław Gilewicz. To były piłkarz, który ma na koncie 10 meczów w reprezentacji Polski i wiele lat spędził m.in. w klubach z Niemiec i Austrii. Wydaje się więc, że dla Michniewicza byłby osobą godną do rozmowy na temat piłki nożnej.

Świetne wieści ws. Roberta Lewandowskiego >> Zaczęli pechowo, ale jak odpowiedzieli! Petarda >>

Źródło artykułu: WP SportoweFakty