NA ŻYWO. "Prosto z Euro". Jutro Polacy grają o wszystko! Niemcy z awansem, a Albania z niespodzianką

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Prosto z Euro
WP SportoweFakty / Prosto z Euro

Rozpoczęła się druga kolejka fazy grupowej Euro 2024. Niemcy już zapewnili sobie awans do 1/8 finału, a Albańczycy niespodziewanie "wyszarpali" remis w starciu z Chorwacją. Wszyscy żyjemy też już piątkiem i meczem Polski z Austrią.

Program "Prosto z Euro" emitowany jest na kanale YouTube WP SportoweFakty codziennie o godzinie 9:45.

W środę na boiskach Euro 2024 po raz drugi zaprezentowali się gospodarze. Niemcy nie wygrali już tak efektownie jak ze Szkocją, ale znów nie mieli większych kłopotów z odniesieniem zwycięstwa. Tym razem wygrali 2:0 z Węgrami i już po dwóch meczach są pewni awansu do fazy pucharowej.

Znacznie więcej emocji niż w pojedynku Niemców było w starciu Chorwacji z Albanią. Ci drudzy byli bliscy sprawienia sensacji. Jeszcze w 70. minucie prowadzili z brązowymi medalistami MŚ w Katarze 1:0. Później szybko stracili dwie bramki, ale w 95. minucie wyrównali i pozostali w grze o awans do 1/8 finału.

Z kolei w Polsce wszyscy żyjemy też już tym, co wydarzy się w Berlinie w piątkowe późne popołudnie. O godzinie 18:00 Biało-Czerwoni zagrają arcyważne starcie z Austrią. Dla obu drużyn zwycięstwo w tym spotkaniu może być kluczowe w kontekście awansu do fazy pucharowej Euro 2024.

O meczu Niemców, o niespodziewanym remisie Albanii oraz o tym, co wydarzy się w piątek w starciu Polski z Austrią będziemy rozmawiać w naszym codziennym programie "Prosto z Euro", który wystartuje jak zawsze o 9:45. Gośćmi Marcina Gazdy będą byli piłkarze reprezentacji Polski: Michał Pazdan oraz Adrian Mierzejewski.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty