Książkowe wykonanie stałego fragmentu gry. Tak padła bramka dla Słowaków

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / x.com/sport_tvppl / Na zdjęciu: mecz Słowacja - Ukraina
Twitter / x.com/sport_tvppl / Na zdjęciu: mecz Słowacja - Ukraina

W 17. minucie meczu z Ukrainą na Euro 2024 Ivan Schranz strzałem głową pokonał bramkarza. Gol padł po kapitalnym rozegraniu wrzutu z autu.

Ivan Schranz strzelił bramkę w meczu Euro 2024 z Belgią (1:0), strzelił również w pojedynku z Ukrainą. 30-letni napastnik Slavii Praga w 17. minucie otworzył wynik piątkowego (21.06) meczu Słowacja - Ukraina na Duesseldorf Arenie (relacja TUTAJ).

Trafienie na 1:0 poprzedziło świetne, wręcz książkowe, wprowadzenie piłki do gry z autu przez słowackich piłkarzy (patrz wideo poniżej).

Futbolówka trafiła do Lukasa Haraslina, który dośrodkował na głowę Schranza i nasi południowi sąsiedzi mogli cieszyć się z prowadzenia.

"Słowacy idą po 1/8 finału" - skomentowano na profilu na X TVP Sport, na którym zamieszczono wideo z golem na 1:0.

Zobacz: To już 30 lat. Świetne wieści dla Polski

Źródło artykułu: WP SportoweFakty