Zapytali go, kto wygra mecz. Nie uwierzysz, co powiedział Wichniarek

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Na zdjęciu: Artur Wichniarek
Twitter / Na zdjęciu: Artur Wichniarek
zdjęcie autora artykułu

Artur Wichniarek i Łukasz Piszczek pojawili się w roli ekspertów TVP Sport w Berlinie na meczu Polska - Austria. Byli piłkarze podzieli się swoimi typami na to spotkanie i trzeba przyznać, że pierwszy z nich mocno zaskoczył.

Od porażki zmagania na Euro 2024 rozpoczęła reprezentacja Polski. Na starcie zmagań w największej piłkarskiej imprezie w tym roku Biało-Czerwoni zmierzyli się z Holandią i szybko objęli prowadzenie, jednak nasi rywale zdołali odwrócić losy meczu i zwyciężyli 2:1.

Mimo to Polacy pokazali się z dobrej strony, co dało się odczuć po opiniach zarówno ekspertów, jak i kibiców. Stąd też pojawiła się spora nadzieja na to, że w potyczce z reprezentacją Austrii uda się osiągnąć pozytywny wynik.

Swoimi typami na końcowy rezultat spotkania Polski z Austrią podzieliło się sporo ekspertów. W tym gronie znaleźli się między innymi byli piłkarze Artur Wichniarek i Łukasz Piszczek, wysłannicy TVP Sport na mecz Biało-Czerwonych w Berlinie.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Burza w godzinie rozpoczęcia meczu Polaków. Co z murawą?

Trzeba przyznać, że Wichniarek mocno zaskoczył swoją oryginalnością. - Kto wygra mecz? Widzew! Widzew! Te same barwy, Polska wygra - powiedział 47-latek, który reprezentował barwy łódzkiego RTS-u w latach 1997-1999.

Na końcowy triumf Biało-Czerwonych postawił również Piszczek, którego zdaniem w spotkaniu padną trzy bramki. - 2:1 dla Polaków - wyznał.

Na ten moment były obrońca reprezentacji Polski ma szansę na to, by trafić wynik. Po tym, jak Austria objęła prowadzenie w 9. minucie zdołaliśmy odpowiedzieć. Po pół godzinie gry był już remis za sprawą trafienia Krzysztofa Piątka.

Przeczytaj także: Tak gola zdobył Krzysztof Piątek

Źródło artykułu: WP SportoweFakty