To on zastąpi Toniego Kroosa? Kolejny Francuz na radarze Realu Madryt

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / ISABEL INFANTES  / Na zdjęciu: Toni Kroos
PAP/EPA / ISABEL INFANTES / Na zdjęciu: Toni Kroos
zdjęcie autora artykułu

Toni Kroos po mistrzostwach Europy zakończy karierę piłkarską, więc Real Madryt szuka jego następcy. Według mediów na radarze znalazł się reprezentant Francji.

Ogłoszenie zakończenia kariery przez Toniego Kroosa jest niezbyt dobrym wydarzeniem dla Realu Madryt. Niemiec mimo tego, że jest doświadczonym i stosunkowo wiekowym piłkarzem, wciąż spod oferował swojej drużynie i w kolejnym sezonie zapewne dalej mógłby to robić.

Jednak jego decyzja jest taka, że ostatnie mecze w swojej przygodzie z piłką rozegra podczas mistrzostw Europy i po nich przejdzie na emeryturę. W związku z tym Królewscy teraz muszą rozglądać się na rynku za jego następcą.

Z informacji podanych przez "La Gazzetta dello Sport" wynika, że uwagę mistrza Hiszpanii przykuł Adrien Rabiot. Reprezentant Francji od początku lipca będzie wolnym zawodnikiem, bo wygaśnie jego obecny kontrakt z Juventusem FC.

ZOBACZ WIDEO: "Najsilniejszy selekcjoner od lat". Jest pod wrażeniem Michała Probierza

Według wspomnianego źródła piłkarz otrzymał od włoskiej ekipy ofertę przedłużenia umowy, ale dotychczas na nią nie odpowiedział. Nie jest wykluczone, że pomocnik czeka na ciekawe propozycje z innych kierunków, a te zdają się dość regularnie do niego spływać.

Media już wielokrotnie podawały, że reprezentantem Francji interesują się kluby z Premier League, a bardzo często w jego kontekście mówiło się o Manchesterze United. W dodatku jest też możliwe, że wkrótce do gry wejdą ekipy z Arabii Saudyjskiej, które zaoferują mu ogromne pieniądze.

Czytaj też: Ostra opinia o Probierzu i Kuleszy Były wiceprezes PZPN grzmi. "Jesteśmy słabi"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty