Kolejny Thuram zagra we Włoszech? Syn legendy może pójść w ślady ojca

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Catherine Steenkeste / Khephren Thuram
Getty Images / Catherine Steenkeste / Khephren Thuram
zdjęcie autora artykułu

Piłkarski ród Thuramów jest bardzo mocno związany z włoską Serie A i wkrótce ta historia może mieć swoją kolejną część. Do transferu na Półwysep Apeniński przymierzany jest bowiem Khephren Thuram.

Synowie znanych piłkarzy bardzo często nie mają łatwo, gdy budują swoje piłkarskie kariery. Młodsze pokolenie często jest porównywane do swoich ojców, co w wielu przypadkach sprawia, że potem zawodnicy nie rozwijają się zbyt dobrze.

Trochę inaczej jest w przypadku braci Thuram, którzy są synami byłego reprezentanta Francji i mistrza świata czy Europy, Lilian. Teraz nie jest wykluczone, że młodszy z braci pójdzie w ślady ojca również pod kątem wyboru klubu.

Z informacji podanych przez Fabrizio Romano wynika, że Juventus FC bardzo mocno interesuje się Khephrenem Thuramem. Sam pomocnik w ostatnich miesiącach miał wstrzymać rozmowy z OGC Nice w sprawie przedłużenia umowy, bo chciałby trafić do Turynu.

ZOBACZ WIDEO: "Najsilniejszy selekcjoner od lat". Jest pod wrażeniem Michała Probierza

Umowa 23-latka obowiązuje do końca czerwca 2025 roku, więc nie jest wykluczone, że niedługo będziemy świadkami jego transferu do klubu, w którym przecież niegdyś grał jego ojciec. Lilian jest bardzo uznaną postacią w historii Juve i do dziś jest tam przyjmowany z honorami.

Jeśli Khephren faktycznie trafi do Włoch, będziemy świadkami przynajmniej dwóch braterskich pojedynków w kolejnym sezonie Serie A. Przecież jego brat, Marcus, od roku występuje w Interze Mediolan i jest jego niesamowicie istotną postacią.

Czytaj też: Copa America: remis w drugim meczu. W grupie A liderem mistrz świata To on zastąpi Toniego Kroosa? Kolejny Francuz na radarze Realu Madryt

Źródło artykułu: WP SportoweFakty