Mecz na Euro przerwany. Niezwykłe zachowanie Ronaldo

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Lars Baron / Cristiano Ronaldo z kibicem, który wbiegł na murawę podczas meczu Turcja - Portugalia
Getty Images / Lars Baron / Cristiano Ronaldo z kibicem, który wbiegł na murawę podczas meczu Turcja - Portugalia
zdjęcie autora artykułu

Sobotnie spotkanie Turcja - Portugalia na Euro 2024 musiało zostać przerwane. Wszystko przez młodego kibica, który... bardzo chciał sobie zrobić zdjęcie z Cristiano Ronaldo.

Portugalia w drugiej kolejce grupy F na Euro 2024 nie dała żadnych szans Turcji i zwyciężyła aż 3:0 (---> RELACJA) po trafieniach Bernardo Silvy, Bruno Fernandesa oraz samobójczej bramce Sameta Akaydina.

Obecny na boisku Cristiano Ronaldo na listę strzelców się w sobotę nie wpisał, ale zaliczył jedną asystę. I tak był jednak największą gwiazdą. To właśnie dla niego wbiegł na murawę młody kibic, ponieważ chciał sobie zrobić ze swoim idolem pamiątkowe zdjęcie.

Chłopak zaimponował publiczności w Dortmundzie i za tę brawurową akcję zebrał gromkie brawa. Fan CR7 w krótkim czasie dotarł na środek boiska, spełnił swoje marzenie, a następnie wymanewrował ochronę i niewiele brakowało, żeby wrócił z powrotem na trybuny.

Co ciekawe, sam Ronaldo, gdy zobaczył chłopca, uśmiechnął się i... zapozował do zdjęcia.

Spotkanie musiało zostać na chwilę przerwane. Odważny kibic został złapany dopiero na samym końcu za linią boczną. Wideo opublikował na platformie X TVP Sport. Zobaczcie:

Co ciekawe nie był to jedyny taki incydent podczas tego spotkania, ponieważ... kwadrans później na boisko wbiegł następny kibic - tym razem już dorosły. Ten jednak nie wykazał się takim sprytem, jak poprzednik. Nagranie poniżej:

---> Barcelona straci swoją gwiazdę? Saudyjczycy zarzucają sieci na pomocnika ---> Co dalej z Michałem Probierzem? Jasne stanowisko piłkarzy

ZOBACZ WIDEO: Polscy kibice rozczarowani po meczu z Austrią. Oberwało się Probierzowi i Lewandowskiemu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty