Bruk-Bet Termalica pozyskał zawodnika z PKO Ekstraklasy

Zdjęcie okładkowe artykułu: Krzysztof Porębski
Krzysztof Porębski
zdjęcie autora artykułu

Kolejnego transferu dokonał występujący w Fortuna I lidze Bruk-Bet Termalica. Drużyna z Niecieczy pozyskała Kamila Zapolnika, przez ostatnie sezony występującego w Puszczy Niepołomice.

To, mimo wszystko niespodziewany transfer z PKO Ekstraklasy do Fortuna I ligi. Potwierdziły się wcześniejsze informacje. Kamil Zapolnik przeszedł z Puszczy Niepołomice do Bruk-Bet Termaliki. Klub z Niecieczy aktywował klauzulę i wykupił zawodnika.

31-latek w drużynie z Niepołomic grał przez ostatnie trzy rundy. Z Puszczą awansował po barażach do PKO Ekstraklasy i w niej się utrzymał. Łącznie w zespole w 46 meczach zdobył siedem goli.

Wcześniej snajper bronił w najwyższej klasie barw Miedzi Legnica i Górnika Zabrze, w których łącznie rozegrał 46 meczów i strzelił siedem goli. Zapolnika z czasów jego gry w klubie z Roosevelta dobrze zna trener Marcin Brosz, obecnie prowadzący drużynę Słoni.

Dodajmy, że klub z Niecieczy wcześnie pozyskał już m.in. Adriana Chovana, Miłosza Mleczkę czy Jakub Marcinkowskiego. Z zespołu odeszli m.in. bramkarz Tomasz Loska czy Adam Radwański.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Do pewnego momentu Michał Probierz był największym zwycięzcą tego Euro

Czytaj także: Puszcza Niepołomice grała z Ruchem Chorzów. Powroty na Cichą Trzecie wzmocnienie Ruchu Chorzów. Tym razem ze Słowacji

Źródło artykułu: WP SportoweFakty