Wyceniono napastnika, którego chce Legia Warszawa

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki
zdjęcie autora artykułu

Legia Warszawa zamierza sprowadzić nowego napastnika i kandydatem jest Migouel Alfarela. Transfer jednak wydaje się trudny do zrealizowania, ponieważ jego francuski klub SC Bastia oczekuje sporych pieniędzy.

W tym artykule dowiesz się o:

Podczas letniego okienka transferowego Legia Warszawa zamierza ściągnąć nowego napastnika. Zainteresowanie klubu, a konkretnie dyrektora sportowego Jacka Zielińskiego wzbudził Migouel Alfarela z SC Bastia.

26-latek ma za sobą bardzo dobry sezon. Na zapleczu francuskiej Ligue 1 zaliczył 37 występów i zdobył 12 bramek, dokładając do tego 2 asysty. Nic więc dziwnego, że zainteresowała się nim między innymi Legia.

Początkowo mówiło się, że klub wycenia Alfarelę na 700 tysięcy euro i przy tym odrzucił pierwszą ofertę od stołecznego klubu. Teraz portal Ledauphine.com przekazał najnowsze wieści dotyczące transferu napastnika z Francji.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Ekspert mówi wprost. "Pierwsi robiliśmy krok, aby ugrać coś więcej i dostawaliśmy gonga"

Zdaniem wspomnianego źródła w swojej ostatniej propozycji za 26-latka Legia zaoferowała 800 tysięcy, z czego 300 w bonusach. Ta oferta nie spotkała się jednak z pozytywnym odzewem ze strony zawodnika SC Bastii.

Przypomnijmy jednak, że wspomniany klub nie zamierzał sprzedać Alfareli podczas okienka. Teraz jednak sytuacja się zmieniła i napastnik może odejść, ale jedynie za oczekiwaną przez nich kwotę. I według francuskiego portalu mówimy tutaj o sumie 1,3 miliona euro.

Taka suma może zaprzepaścić szansę legionistów na ściągnięcie 26-latka. Trudno bowiem wyobrazić sobie, by stołeczny klub zdecydował się sięgnąć po zawodnika za takie pieniądze, patrząc na realia polskiego futbolu.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty