Euro 2024. Francja - Polska NA ŻYWO. Transmisja, stream, live

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / ABEDIN TAHERKENAREH / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek i Przemysław Frankowski celebrujący bramkę
PAP/EPA / ABEDIN TAHERKENAREH / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek i Przemysław Frankowski celebrujący bramkę
zdjęcie autora artykułu

Czas na trzeci, a zarazem ostatni mecz Polaków na Euro 2024. Biało-Czerwoni w Dortmundzie zagrają z Francją. Spotkanie można oglądać w telewizji i internecie, w tym na Pilot WP.

Euro 2024. Francja - Polska. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

We wtorek reprezentację Polski czeka pojedynek z Francją na Euro 2024. Niestety nasza kadra po dwóch porażkach nie ma już nawet matematycznych szans na wyjście z grupy, więc będzie to honorowe spotkanie. Rywale natomiast potrzebują goli, by zakończyć fazę grupową zwycięstwem.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 18:00. Transmisja dostępna będzie na kanałach TVP 1 i TVP Sport.

Mistrzostwa Europy w internecie. Stream online, relacja live z meczu Francja - Polska

Mecz Francja - Polska zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji sport.tvp.pl, a także na platformie Pilot WP (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu Francja - Polska: 25.06.0204 (wtorek,, godz. 18:00). Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport. Stream online: sport.tvp.pl, Pilot WP (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Do pewnego momentu Michał Probierz był największym zwycięzcą tego Euro

Źródło artykułu: WP SportoweFakty