Euro 2024. Poruszający gest po tragedii

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Sky Sports / Selekcjoner reprezentacji Włoch pocieszał dziennikarza
Twitter / Sky Sports / Selekcjoner reprezentacji Włoch pocieszał dziennikarza
zdjęcie autora artykułu

Poruszające sceny przed meczem Euro 2024 Chorwacja - Włochy (1:1). Selekcjoner reprezentacji Italii Luciano Spalletti popisał się pięknym gestem względem jednego z dziennikarzy.

Kamery Sky Sports zarejestrowały wyjątkowy moment. Chodzi o to, co przed konfrontacją Chorwacja - Włochy na Euro 2024 zrobił Luciano Spalletti. Selekcjoner reprezentacji Italii podszedł do doświadczonego dziennikarza Sky Sports Marco Nosottiego, a następnie go przytulił.

"Mocny i szczery uścisk Spallettiego względem dziennikarza Marco Nosottiego, który w ostatnich dniach stracił żonę, przypomina nam o ważnych sprawach w życiu" - skomentował na platformie X jeden z włoskich dziennikarzy Stefano Peduzzi.

Gest Spallettiego został pozytywnie odebrany przez użytkowników X.

"Dreszcze", "Piękny gest", "Zbyt często tracimy z oczu to, co jest ważne w życiu", "Noso to wspaniały człowiek i znakomity dziennikarz. Spalletti wykazał się wrażliwości, której w piłce nożnej nie można uznawać za pewnik" - czytamy w komentarzach.

Małżonka Nosottiego zmarła w dniu 20 czerwca. Po tym zdarzeniu dziennikarz Sky Sport powrócił do Włoch. Utrata ukochanej małżonki Silvii jest dla niego na pewno ogromnym ciosem. Mimo to reporter postanowił ponownie zameldować się na Euro 2024, by śledzić poczynania reprezentacji Włoch.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Od początku nie wierzył w Michała Probierza. Turniej w Niemczech tylko go w tym utwierdził

Czytaj także: > Oto ile Polska zarobiła na Euro 2024 > Wisła Kraków go nie chciała, trafił do Arki Gdynia

Źródło artykułu: WP SportoweFakty