Media: Deschamps ma konflikt z piłkarzem Realu. Podpadł mu w meczu z Polską

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Marcin Bielecki  / Na zdjęciu: Didier Deschamps
PAP / Marcin Bielecki / Na zdjęciu: Didier Deschamps

Francja po meczu z Polską (1:1) trafiła do trudniejszej części turniejowej drabinki. Portal Relevo donosi, że Deschamps ma pretensje do piłkarza Realu Madryt o... zły dobór obuwia na spotkanie z Biało-Czerwonymi.

Postawa Trójkolorowych podczas Euro 2024 nie rzuca na kolana. Francuzi w fazie grupowej zremisowali dwa mecze i wygrali tylko jeden. Jakby tego było mało, to strzelili zaledwie jedną bramkę, ponieważ w rywalizacji z Austrią wyręczył ich przeciwnik, zaskakując własnego bramkarza.

Nic dziwnego, że nastroje wokół drużyny nie są najlepsze. Didier Deschamps ma spore pretensje do Eduardo Camavingi. Piłkarz Realu Madryt wszedł na boisko w 61. minucie rywalizacji z reprezentacją Polski. Jego gra pozostawiała wiele do życzenia.

Serwis Relevo informuje, że selekcjoner Francuzów długo tłumaczył coś zawodnikowi podczas jednego z treningów. Wiele wskazywało na to, że rozmowa nie przebiegła w przyjaznej atmosferze, a trener miał pretensje do pomocnika Realu.

Deschampsa wyprowadził z równowagi zły dobór butów Camavingi na mecz z Polską. Skutkiem tego było kilka strat, jakie zaliczył 21-latek. Nie jest on zawodnikiem wyjściowego składu reprezentacja Francji. W trwających mistrzostwach Europy rozegrał zaledwie 48 minut.

Trójkolorowi w 1/8 finału zmierzą się z Belgią. Mecz odbędzie się w poniedziałek 1 lipca o godzinie 18:00.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty