Radomiak zaskoczył transferem. Pozyskał byłego zawodnika Legii Warszawa

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Radomiak Radom / Na zdjęciu: Radosław Cielemęcki został nowym zawodnikiem Radomiaka Radom
Materiały prasowe / Radomiak Radom / Na zdjęciu: Radosław Cielemęcki został nowym zawodnikiem Radomiaka Radom
zdjęcie autora artykułu

Nowym zawodnikiem Radomiaka Radom został młodzieżowiec Radosław Cielemęcki. Podpisał kontrakt do końca sezonu 2024/25 z opcją przedłużenia. 21-latek ostatnio występował w Wiśle Płock.

Jak dotąd Radomiak Radom nie należał do najbardziej aktywnych klubów na rynku transferowym. Pozyskano bramkarza Macieja Kikolskiego na zasadzie wypożyczenia z Legii Warszawa. Ponadto do drużyny dołączył Zie Ouattara, który w teorii ma zastąpić Lukę Vuskovicia.

Ale poza tym niewiele działo się w temacie transferów przychodzących. Ciekawiej było w drugą stronę, bo z Radomiaka odeszli (oprócz wspomnianego Vuskovicia) Dawid Abramowicz, Mike Cestor, Jardel, Michał Kaput, Gabriel Kobylak, Lisandro Semedo, Luis Machado, Filip Majchrowicz, Daniel Pik i Tiago Matos.

W środę Radomiak przerwał jednak milczenie. Zakontraktowano 21-letniego pomocnika Radosława Cielemęckiego, który ostatnio występował w Wiśle Płock. 30 czerwca wygasł mu jednak kontrakt z ekipą "Nafciarzy".

Cielemęcki podpisał umowę z Radomiakiem do końca sezonu 2024/25 z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

W poprzednim sezonie rozegrał dziesięć meczów w pierwszoligowej Wiśle Płock, ale tylko dwukrotnie znalazł się w wyjściowym składzie. Nie zaliczał się do grona podstawowych zawodników tej drużyny. W przeszłości był też zawodnikiem Legii Warszawa.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro": Gorzkie słowa o Cristiano Ronaldo. "Osłabił reprezentację Portugalii"

CZYTAJ TAKŻE: Triumfalny marsz Hiszpanii, rekord pobity Skandal po półfinale. Wszystko się nagrało

Źródło artykułu: WP SportoweFakty