Sędzia zmienił decyzję. Rywal Legii aż się popłakał [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Polsat Sport / Rozpacz Gomdy
Twitter / Polsat Sport / Rozpacz Gomdy

Pierwsza połowa meczu Legii Warszawa z Dritą Gnjilane zakończyła się bezbramkowym remisem. Najważniejszym momentem tej odsłony rywalizacji była czerwona kartka dla gości.

Po 45 minutach gry Legia Warszawa nie potrafiła pokonać bramkarza Drity Gnjilane. Brakowało sytuacji bramkowych i zepchnięcia rywali do defensywy. Z pomocą przyszedł jeden z zawodników przyjezdnych.

Hasan Gomda w 29. minucie rywalizacji sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Migouela Alfarelę. Sędzia początkowo ukarał Ghańczyka żółtą kartką, ale po chwili został wezwany do monitora, by przeanalizować sytuację.

Arbiter zdecydował się zmienić swoją decyzję i piłkarz gości musiał opuścić boisko po otrzymaniu czerwonej kartki. Pomocnik zespołu z Kosowa bardzo mocno przeżył tę akcję i pocieszać musieli go koledzy z drużyny.

Dla Wojskowych była to dogodna sytuacja, aby w drugiej połowie wykorzystać grę w liczebnej przewadze i wyjść na prowadzenie. W 56. minucie wynik meczu otworzył Blaz Kramer.

Zwycięzca tego dwumeczu zagra w fazie ligowej Ligi Konferencji Europy. Legia w poprzedniej rundzie rozgrywek wyeliminowała Broendy (3:2, 1:1), a Drita pokonała Audę (0:1, 3:1 p.d).

Źródło artykułu: WP SportoweFakty