Aż wstał z miejsca. Zobacz, jak Borek zareagował na gola Zalewskiego

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Craig Williamson/SNS Group / Na zdjęciu: Nicola Zalewski, w ramce Mateusz Borek

Nicola Zalewski zdobył bramkę na wagę końcowego triumfu reprezentacji Polski nad Szkocją (3:2) w meczu Ligi Narodów UEFA. Jest już nagranie, jak na trafienie naszego zawodnika zareagowali komentujący ten mecz Mateusz Borek i Grzegorz Mielcarski.

Reprezentacja Polski ma już za sobą pierwsze spotkanie w ramach Ligi Narodów UEFA. Pojedynek ze Szkocją dostarczył wielkich emocji, ponieważ padło w nim aż pięć bramek.

Po pierwszej połowie Biało-Czerwoni prowadzili 2:0 po golach Sebastiana Szymańskiego i Roberta Lewandowskiego. Tuż po zmianie stron gola kontaktowego zdobył Billy Gilmour, a w 76. minucie Scott McTominay doprowadził do remisu. W doliczonym czasie gry Nicola Zalewski wypracował rzut karny, a chwilę później sam zamienił go na bramkę.

Dzięki temu Polacy pokonali Szkotów 3:2 (relacja TUTAJ). Bohaterem tego meczu został właśnie Zalewski, który wywalczył łącznie dwie "jedenastki", bo pod koniec pierwszej połowy wykorzystał ją "Lewy".

Końcówkę tego spotkania komentatorzy TVP Sport - Mateusz Borek i Grzegorz Mielcarski, obserwowali na stojąco. Rzut karny wykonywany przez Polaków skomentował pierwszy z wymienionych.

- Zalewski gol! Jest! Jest 3:2 dla Polski! Nicola! - brzmiały słowa Borka, obok którego gest triumfu zaprezentował Mielcarski.

O drugie zwycięstwo w LN UEFA Biało-Czerwoni powalczą w niedzielę, 8 września. O godzinie 20:45 rozpocznie się ich kolejne wyjazdowe spotkanie, tym razem z reprezentacją Chorwacji.

Przeczytaj także: Legenda Juventusu o Wojciechu Szczęsnym. "Ja bym zrobił inaczej"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty