Premier League. Manchester United - Tottenham Hotspur. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Bruno Fernandes
WP SportoweFakty / Bruno Fernandes

W hicie Premier League Manchester United podejmuje Tottenham Hotspur. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie w telewizji oraz w internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

Premier League. Manchester United - Tottenham Hotspur. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

Tottenham Hotspur i Manchester United bardzo przeciętnie weszli w sezon 2024/25. Oba kluby mają dokładnie identyczny bilans - to dwie wygrane, jeden remis i dwie porażki. Obie ekipy rozpoczęły też już przygodę w Lidze Europy, gdzie ostatnio Manchester rozczarowująco zremisował u siebie z Twente, a Tottenham pewnie pokonał Karabach (3:0).

Po raz ostatni oba kluby zmierzyły się ze sobą na początku 2024 roku. Wówczas w Manchesterze padł remis 2:2. A Manchester po raz ostatni pokonał Tottenham w październiku 2022 roku.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 17:30. Transmisja telewizyjna nie będzie dostępna.

Manchester United - Tottenham Hotspur w internecie. Stream online, relacja live

Mecz Manchester United - Tottenham Hotspur zobaczysz natomiast w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Viaplay (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Manchester United - Tottenham Hotspur: 29.09.2024 (niedziela), godz. 17:30. Transmisja TV: brak. Stream online: Viaplay (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty