Jego rzuty wolne to poezja. Potwierdził to w meczu Ligi Mistrzów [WIDEO]

Twitter / Canal+Sport / Piękny gol Calhanoglu

Crvena Zvezda Belgrad przegrała z Interem Mediolan 0:4. Ozdobą spotkania było trafienie Hakana Calhanoglu, który pokonał bramkarza z rzutu wolnego.

Kibice zgromadzenie na Giuseppe Meazza czekali na pierwsze trafienie zaledwie 11 minut. Po tym czasie sędzia podyktował rzut wolny dla gospodarzy z okolic 25. metra od bramki.

Do piłki podszedł specjalista od tego elementu gry - Hakan Calhanoglu. Reprezentant Turcji popisał się bardzo ładnym uderzeniem nad murem i zapewnił Interowi Mediolan prowadzenie. Do przerwy więcej goli nie padło.

Po zmianie stron podopieczni Simone Inzaghiego zadali kolejne ciosy. W 59. minucie rywalizacji do siatki Crveny Zvezda Belgrad trafił Marko Arnautović. Następnie na listę strzelców wpisał się Lautaro Martinez.

Wynik meczu na 4:0 ustalił z rzutu karnego Mehdi Taremi. Całe spotkanie w barwach mistrzów Włoch rozegrał Piotr Zieliński. Dla Interu było to pierwsze zwycięstwo w tej edycji Ligi Mistrzów.

W pierwszej kolejce fazy ligowej tych rozgrywek Nerazzurri bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z Manchesterem City. Kolejnym rywalem drużyny z Mediolanu w Champions League będzie zespół Young Boys.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty