Dramatyczne obrazki. Sędzia musiał przerwać mecz

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / David Davies/PA Images / Na zdjęciu: interwencja medyków w meczu West Bromwich Albion - Middlesbrough

Spotkanie pomiędzy West Bromwich Albion a Middlesbrough zostało wstrzymane na osiem minut, gdy sędzia Rob Smith został zniesiony z boiska na noszach.

Rob Smith wymagał pomocy medycznej podczas meczu West Bromwich Albion - Middlesbrough. Medycy obu klubów natychmiast udzielili mu wsparcia na murawie. Sędzia opuścił boisko przez najbliższy tunel prowadzący poza stadion, gdzie zazwyczaj czekają karetki.

Jak informuje The Sun, ambulans już czekał, aby zabrać Smitha. Jego obowiązki przejął czwarty sędzia, którym był Eddie Smart. Z kolei na jego miejsce ściągnięto osobę z trybun.

Nieoficjalnie ustalono, że arbiter prawdopodobnie zgłosił, że ma zawroty głowy. Smith noc spędził noc w szpitalu. W środę rano miał przejść szczegółowe badania.

Po wznowieniu gry West Bromwich Albion wydało oświadczenie: "Gra została wznowiona. Nasze najlepsze życzenia kierujemy do sędziego Roba Smitha, który nie może kontynuować po otrzymaniu pomocy medycznej".

Mecz West Bromwich Albion - Middlesbrough w drugiej lidze angielskiej (Championship) skończył się wygraną gości 1:0. Zwycięskiego gola strzelił w 73. minucie Hayden Hackney.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty