Real znowu to zrobił. Piorunująca remontada Królewskich. Vinicius bohaterem [WIDEO]

Twitter / Canal+ Sport / Niesamowita remontada Realu Madryt

Real Madryt w ostatnich latach zasłynął z niesamowitych remontad i obecnie również je uskutecznia. Tak też się stało w starciu z Borussią Dortmund w Lidze Mistrzów.

W poprzednich sezonach Real Madryt wiele razy zaskakiwał swoimi wyczynami na arenie międzynarodowej. Oczywiście wszyscy stawiali Królewskich w gronie faworytów do wygrania Ligi Mistrzów, ale okoliczności, w jakich dochodziło do tych zwycięstw. były niezwykłe.

Stary dobry Real zobaczyliśmy też przy okazji rywalizacji z Borussią Dortmund. Los Blancos przespali niemalże całą pierwszą połowę, po której przegrywali 0:2, ale po zmianie stron ponownie pokazali ogromną klasę.

Pierwszy sygnał do powrotu dał w 60. minucie Antonio Ruediger. Niemiecki defensor strzelił gola kontaktowego po świetnym dośrodkowaniu Kyliana Mbappe. Już chwilę później było 2:2 za sprawą bramki Viniciusa Juniora.

Od tego momentu Real dominował na boisku i stale napierał w poszukiwaniu trafienia na wagę zwycięstwa. To przyszło w 83. minucie, gdy świetną akcją popisał się Lucas Vazquez i atomowym uderzeniem umieścił piłkę w siatce.

Niedługo później dzieła zniszczenia niemalże w pojedynkę dopełnił Vinicius. Brazylijczyk w samej końcówce najpierw trafił na 4:2 po niesamowitej, indywidualnej akcji, a potem, już w doliczonym czasie gry, ustalił wynik na 5:2, jednocześnie kompletując hat-tricka.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty